Сьогодні онлайн пролунав останній дзвоник у Чорноморській гімназії №1. Підведено підсумки такого цікавого, неповторного (сподіваємось) навчального року. Згадували основні події року нашого некарантинного навчання та життя онлайн. Радіємо успіхам кожного та бажаємо успіхів всім, у кого вони ще попереду. Вчителі скучили за дитячими очима і щиро вдячні усім дітям та батькам, які спільно переживали карантинно-освітній процес. Ці події довели, що всі ми, учні, батьки, вчителі – справжня команда! Тому щирі вітання один одного з закінченням 2019-2020 навчального року переповнили учнівські, дитячі та батьківські групи в мережі. Найтепліші вітання та побажання сьогодні нашим випускникам 7-А (класний керівник Михайлова Тетяна Дмитрівна ) та 7-Б (класний керівник Паніот Наталя Анатоліївна)!  Тепер, коли усі негаразди позаду, бажаємо вам тільки успіхів та перемог!