«Я люблю свою родину» — під таким гаслом відбулась презентація 1(5)-Б класу ( класний керівник Валентина Леонідівна Пилипчук) в рамках проекту «Перший презентує!». Ще у процесі підготовки було зрозуміло, наскільки відповідально поставилися до організації учні та батьки під керівництвом класного керівника. Все продумано до тонкощів: малюнки, поробки, тексти, поезії та пісні доркалися душі кожного, хто знаходився у залі.

Відкривали свято віршем прекрасна родина нашої випускниці — родина Петренків, Олександр Миколайович та Вікторія Володимирівна. З гордістю та хвилюванням мама Ірина Миколаївна Мирошниченко разом із сином Нікітою читали власні поезії; чудову гру на фортепіано презентували Даша і Андрій Іванович Бирледяну. Коли проводила

оригінальні хімічні досліди родина Деревльових, Євген Іванович та Лілія Олексіївна на імпровізованій кухні, усі присутні були в захваті. Гумористичний номер від родини Сидорових, Катрусі та Олени Олегівни всі зустріли бурхливими оплесками. Про любов до родини читала свій вірш із сином Богданом Ірина Вікторівна Кухаренко. Дуже сучасний та ритмічний танець презентували дві чудові грації: Віолета Михальова та її мама Вікторія Володимирівна.

Був ще вальс. Дуже трепетний, ніжний та сповнений любові, у виконанні подружньої пари Діордієвих Олексія Вікторовича та Ганни Олегівни.

На завершення мами першокласників виконали гумористичний чорно-білий танець. Шість мам — Бєрікєт Інна Олександрівна, Бризгалова Катерина Михайлівна, Бурлак Тетяна Іванівна, Гулевська Надія Георгіївна, Хрущ Олена Анатоліївна, Цуркан Світлана Вікторівна танцювали так, неначе справжній танцювальній колектив професіоналів.

Кожен першокласник з гордістю та радістю спостерігав за виступами своїх рідних, розповідав про свої досягнення та захоплення, діти презентували свої вміння, танцювали, співали, тощо. Під час виступів відчувалась підтримка кожного, хто був на сцені. На мить здавалося, що ці люди знайомі з дитинства. У залі панувала дуже дружня атмосфера, кожна родина, кожна дитина викликала захоплення! Аплодуємо!!! Дякуємо батькам, дітям, Ганні Федорівні та Валентині Леонідівні, за свято, яке наповнило серце кожного любов`ю і бажаємо пронести ці почуття протягом усього гімназійного життя!