13.05.2021 В рамках поточного уроку економіки у 6 (10)- А класі (вчитель Албул Оксана Трифонівна)  практичного напрямку за темою » Фінансові установи : страхові компанії та банки» на урок до учнів Чорноморської гімназії №1 завітала директорка Чорноморського відділення  Страхової компанії » УНІКА» Король Олена Павлівна, яка поділилась з учнями  власним досвідом успіху ( 15 років керування), та розкрила деякі таємниці страхування. Другий урок був присвячений тій самій темі, і тепер вже учні стали гостями Чорноморського відділення Альфа — Банку під керівництвом  Каранфілова Олександра Миколайовича, який дуже цікаво та  змістовно розповів про банківську систему України в цілому, та зокрема на прикладі відділення, яке він очолює. Було багато корисної інформації та комунікації, після якої діти не тільки здобули  нові знання,  а й замислились  про якості, якими мають володіти майбутні професіонали задля досягнення мети. Щиро вдячні  директорам фінансових установ   Олені Павлівні та  Олександру Миколайовичу за  надану можливість! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!