Проскуріна Анастасія

Проскуріна Анастасія Владленівна учениця 6(10)-А класу здобула  Премію Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у номінації «Золота надія Одещини». Проскуріна Анастасія — переможець та учасник міського та обласного Всеукраїнського конкурсу МАН (2014-2015 н.р. ІІ етап — І місце). У лютому 2015 року вона з тезами своєї роботи пройшла до Національного фіналу Всеукраїнського конкурсу „Intel Еко-Україна 2015″.

Дмитренко Ганна

Дмитренко Ганна Романівна, учениця 7(11)-Б класу нагороджена стипендією Кабінету Міністрів України за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури у 2014-2015 н.р. у розмірі 1100 грн щомісячно протягом одного навчального року.

Радченко Христина

Радченко Христина Павлівна, учениця 2(6)-А класу нагороджена стипендією Президента України за перемогу у фінальному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2015 році у розмірі 600 грн. щомісячно