РОЗКЛАД   ДЗВІНКІВ

на період карантину

(проведення консультацій, онлайн уроків, конференцій, тощо)

урок час перерва
1 8.00-8.40 10
2 8.50-9.30 10
3 09.40-10.20 15
4 10.35-11.15 15
5 11.30-12.10 10
6 12.20-13.00 10
7 13.10-13.50 10
8 14.00-14.40

Дорогі учасники освітнього процесу : учні, вчителі та батьки!

Вітаємо усіх з початком нової чверті!

З понеділка ми працюємо у звичному розкладі дзвоників.

Вчителі готові проводити уроки онлайн та консультації.

Дорогі діти!

Ви та Ваші батьки  отримали чи в найближчий час отримаєте особисті посилання на комплект «ЖУРНАЛ-ЩОДЕННИК», в якому, для Вашої і нашої зручності зібрано все: домашні завдання, посилання на необхідні тестування, відеоуроки та поточні оцінки, інформація про життя класу, гімназійні новини.

Мережа Вайбер нам потрібна буде тільки для запрошення на конференцію чи консультацію та отримання зворотньої інформації для вчителя (за необхідністю для вчителя).

Шановні батьки!

Просимо Вас  контролювати своєчасну  присутність учнів на уроці. Нагадайте, будь ласка, дітям,  що під час уроку зберігається звична робоча атмосфера (без кави, чаю чи бутербродів…). Просимо дітей зареєструватися під справжніми прізвищами, відкритими зображеннями, щоб не витрачати час на відгадування та раціонально використовувати кожну хвилину уроку. Важко вести урок, коли ти розмовляєш з темною картинкою і не зрозуміло, присутній учень на уроці,  чи в цей час на сніданку, тощо

Якщо у Вас немає можливості забезпечувати (за певних обставин) відвідування учнями   онлайн уроків, консультаціій, то завдання в електронному  щоденнику містять необхідну інформацію по роботі з підручником. Розклад відеоуроків на державному телебаченні буде  на нашій сторінці у фейсбуці, на сайті гімназії. Уроки у доступі будуть постійно.  Якщо виникають питання — класні керівники, адміністрація завжди на зв`язку.

Шановні  колеги!

Дуже просимо виважено відноситися до об`єму домашніх завдань, які дітям необхідно виконати, а Вам — перевірити.

Просимо своєчасно вносити оцінки та завдання у свої сторінки в журналі.

Якщо Ви не проводите онлайн уроків, консультацій, а підбираєте відеоролики, то слідкуйте, будь ласка, за його об`ємом.

Подбайте, будь ласка про завдання дітям, у яких немає доступу до мережі інтернет.

Пам`ятайте, що карантин колись все одно закінчиться і сили знадобляться для  завершення навчального року. Бережіть себе та всіх, хто поряд.

ВСІМ НАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я ТА ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ!

З повагою адміністрація Чорноморської гімназії №1.