12 лютого у Чорноморській гімназії №1 відбулась педагогічна рада «Виховання на цінностях –як один із ключових компетентів НУШ», яку підготувала кафедра виховної роботи гімназії. Педрада мала на меті визначення основних напрямків роботи педагогічного колективу Чорноморської гімназії №1 над реалізацією державної програми «НУШ у поступі до цінностей».

У теоретичній частині вчителі займалися вивченням основних компонентів концепції НУШ та програми «НУШ у поступі до цінностей», основних засад, принципів та підходів до сучасного виховання, детально зупинились на формуванні базових моральних цінностей та формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві. Визначали шляхи для подальшого впровадження основних завдань виховання в освітній простір, адже перші випускники початкової школи завітають до нашої гімназії вже через два роки.

Практична частина педагогічної ради проходила у форматі педагогічної квест-пригоди «Пригоди капітана Кошкіна у пошуках цінностей»

Гімназія перетворилася на острів скарбів, подорожуючи яким команди виконували завдання, вирішували педагогічні проблеми, навчалися спілкуванню, розмірковували над істинними цінностями. На станції «Бухта взаєморозуміння», яку підготувала Оксана Трифонівна Албул, практичний психолог, визначали основні правила спілкування у дитячому колективі, розв`язували кросворд. На «Рифі поваги», який провела Тетяна Миколаївна Долгих, педагог-організатор гімназії, навчалися поважати дітей, колег та себе любимих. На острові знецінених цінностей побували у картинній галереї, де обговорювали картини сучасних художників про цінності, розпорошені у сучасності. Навчатися йти на поступки та знаходити компроміс, навіть коли дуже прагнемо до заповітної мети колеги змогли на мисі Толерантності, який підготувала Олеся Ярославівна Гудовик, соціальний педагог гімназії. Найважча робота виявилася в позаштатного фото та відео-оператора гімназії Анастасії Миколаївни Ткачук, вчителя інформатики, яка чудово справлялася з усіма завданнями. По завершенню педагогічної ради колеги спільно визначили основні пріоритети освітнього процесу , які базуються на добрі, взаєморозумінні та любові. Дякуємо кафедрі виховної роботи та усім, хто долучився до організації та проведення заходу.