Як пройшли Ваші канікули в умовах карантину? Питання риторичне. Хтось насолоджувався вільним часом, хтось просто вирішив нарешті виспатись, для когось – чудова нагода підготуватись до ЗНО, а хтось грав у захоплюючу гру. Педагог-організатор Чорноморської гімназії №1 Тетяна Миколаївна Долгих запропонувала гімназистам онлайн квест. Щодня діти отримували завдання, які отримували в групах, виконували їх та демонстрували на сторінці в Instagram. Фантазії не було меж: діти готували десерти, малювали, розповідали про улюблені книги, фільми, серіали, танцювали, знаходили цікаві відео в ютубі, складали казки, прибирали в кімнаті. Гру підхопили залюбки і продовжуємо далі. Дякуємо, Тетяно Миколаївно, за чудову ідею та чекаємо нових несподіваних завдань!