Режим роботи 2021-2022

Режим роботи 2020-2021

Дорога гімназійна родино!

Повідомляємо Вам, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про введення   посиленого карантину забороняється відвідування закладів освіти в період з 08 по 24 січня 2021 року.

Навчання у період з  13 по 22 січня 2021 року відбуватиметься з використанням дистанційних технологій.

Заняття проходитимуть згідно розкладу ІІ семестру в онлайн-режимі на платформі G Suite for Education через додаток Classroom чи ZOOM.

Для ефективної роботи в онлайн форматі, просимо Вас завчасно перевірити доступ до сервісів навчання, а саме: вхід до акаунтів з доменним іменем   @chorngim1.ukr.education     та  сlassroom  та доступ до власної сторінки електронного журналу  на платформі Нові Знання  nz.ua

У разі втрати паролю, зміни гаджету  або інших причин, які не дозволяють вам зайти до сервісів навчання, просимо зв’язуватись із системними адміністраторами Іриною Михайлівною Поповою  popova@chorngim1.ukr.education    в  онлайн режимі через електронну пошту і конкретно вказувати проблему, яка виникла.

Бажаємо плідної співпраці та чудового настрою! Насолоджуйтесь часом, який Ви проводите з рідними! А наша затишна гімназія чекатиме на Вас! Зовсім скоро,  вже  за два тижні, ми знову повернемося у класи й продовжимо спілкування та навчання наживо!

Усім міцного здоров`я та ефективного навчання!

Всеукраїнська школа онлайн

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів