Опитування щодо дистанційного навчання учнів у 2020/2021 навчальному році

Державна служба якості освіти України з 1 по 9 лютого проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів у 2020/2021 навчальному році.

Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Заповнення анкет займе не більше 10 хв.

Просимо дати відповіді на запитання:

Ваша участь в опитуванні важлива.

Щиро дякуємо! Разом зможемо все!

Шановні батьки, діти та вчителі!
Чорноморська гімназія №1  проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності. Це потрібно для того, щоб зробити нашу гімназію  більш якісною.
Ваша участь у дослідженні є дуже значимою та важливою. Анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети. Дякуємо за участь!

Анкета для батьків

Анкета для здобувачів освіти