Конференція в Чорноморській гімназії №1. Підписання Меморандуму про співпрацю

5 лютого  2021 року в Чорноморській гімназії №1 відбулась конференція з участю здобувачів освіти, їх батьків, учителів та гостей, на якій розглядались питання академічної доброчесності та співпраці учасників освітнього процесу.Серед гостей були присутніми: Адаменко Людмила Геннадіївна, Демченко Оксана Юріївна, Мацулевич Олексій Віталійович, Максименко Марина Юріївна та Попович Олена Володимирівна.

Лідія Федорівна Антонова, директорка гімназії, запропонувала присутнім основні аспекти Стратегії розвитку нашого навчального закладу на період 2020-2025 років. Трішки помріяли про велике будівництво, що за вікном; із цеглинок побажань «збудували» нову гімназію (ліцей); і повернувшись в реалії сьогодення, окреслили найближчі перспективи.

Основним питанням, що обговорювалось був Меморандум про співпрацю всіх учасників освітнього процесу, який після довготривалої конструктивної  дискусії спочатку в батьківських, учительських та дитячих групах  всі підписали. Усі присутні були справжніми агентами змін. Адміністрація гімназії щиро вдячні всім, хто став учасником обговорення та прийняття  важливих для нашого навчального закладу документів! Сподіваємось, що гімназія стане ще більш кращою і затишнішою в стосунках між усіма учасниками освітнього процесу; віримо,  що всі почули один одного і підписаний документ допоможе нашій гімназії стати справжньою колискою Добра, Любові та Взаєморозуміння.