Контроль стану здоров`я працівниківЧорноморської гімназії №1

Додаток 1

Контроль стану здоров`я працівників

Чорноморської гімназії №1

  1. Перед початком робочого дня всі працівники Чорноморської гімназії №1  проходять термометрію, результати якої вносять до відповідного журналу.
  1. Відповідальна особа (медична сестра або інша уповноважена особа) оглядають персонал гімназії перед початком роботи на наявність симптомів гострого респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей).
  1. У разі виявлення працівника з підвищеною температурою тіла або з вищевказаними симптомами, такий працівник  не допускається до роботи, йому необхідно звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря. Про такий випадок повідомляється директору гімназії та робиться відмітка в Журналі термометрії про недопущення до роботи (журнал №1).
  1. При появі підвищеної температури тіла (вище 37,2ºС) або респіраторних симптомів вдома працівник закладу повідомляє свого безпосереднього керівника та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за медичною допомогою.
  2. Працівникам гімназії слід дотримуватися соціальної дистанції. За можливості максимально використовувати засоби зв’язку (інтернет, телефон) для вирішення питань, що не потребують особистої присутності.
  1. Працівники, які були у контакті з хворими на COVID–19 за рекомендаціями медичних установ мають знаходитися на самоізоляції 14 днів
  1. Працівники Чорноморської гімназії №1, які входять до групи ризику (особи старше 60 років, особи з захворюванням серцево-судинної системи, цукровим діабетом) мають обов`язково носити маски та в разі погіршення самопочуття повідомити медсестру та адміністрацію гімназії для організації необхідної допомоги.