Контроль стану здоров`я здобувачів освіти

Чорноморської гімназії №1

1. Батьки перед виходом до школи зобов`язані перевірити температуру тіла дитини вдома, якщо температура тіла вище 37,2ºС, то дитина залишається вдома.
  2. У разі наявності симптомів, батьки мають попередити вчителя та сімейного лікаря.
  3. Батьки зобов`язані інформувати про зв’язок із груповим спалахом захворювання на території країни або про нещодавній візит за кордон.
  4. Батьки перед виходом до школи  зобов`язані забезпечити дитину захисними масками (2 шт) та вологими серветками і  персональним дезінфектором та питною водою.
  5. Зустріч дітей зранку здійснюється відповідальною особою (медичною сестрою або вчителем) на вулиці, діти при цьому зберігають соціальну дистанцію, батьки на територію гімназії не заходять, а залишають дітей у дворі.
  6. Відповідальна особа проводить візуальний огляд дитини на наявність інших симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей), запитує про самопочуття у дитини та/або у дорослого, який її супроводжує.
  7. Вимір температури тіла (при необхідності) проводиться безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію до використання термометра).
  8. Якщо у дитини визначено температуру тіла вище 37,2ºС або наявні інші симптоми респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) дитина до занять не допускається.
  9. Якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється   додому з  рекомендацією  звернутись до сімейного лікаря.
  10. Якщо дитина прийшла сама, то на дитину одягається медична маска, викликається медична сестра, що проводить дитину до кімнати ізоляції (медпункт, ІІ поверх). По телефону викликають батьків дитини та за необхідності швидка медична допомога.
  11. Дані дитини, в якої виявлені респіраторні симптоми або підвищена температура тіла, записуються та передаються медичній сестрі закладу для введення обліку таких дітей у журналі №2.
  12. Після того, як дитина з підвищеною температурою тіла або респіраторними симптомами була відсторонена  від навчального процесу, до навчального закладу вона може повернутись лише після одужання та отримання  довідки від сімейного лікаря про те, що вона здорова та може бути допущена до відвідування гімназії.
  13. Батьки та родичі, чи супроводжуючі дітей, на територію Чорноморської гімназії №1 не допускаються; вони залишаються за ворітьми гімназії. Усі контакти, повідомлення, спілкування відбуваються з учителями тільки онлайн або в телефонному режимі.