25 червня 2021 року відбувся звіт директора Чорноморської гімназії №1 Лідії Федорівни Антонової за 2020-2021 навчальний рік перед громадськістю. Присутніми були: вчителі та працівники гімназії, діти, батьки.
Лідія Федорівна розповіла про освітній заклад, зокрема, про кадрове та матеріально-технічне забезпечення гімназії, медичне обслуговування учнів та організацію їхнього харчування, освітню та виховну діяльність тощо. Окрему увагу директор приділила досягненням учнів у конкурсах, олімпіадах, підсумках ЗНО та результатам оцінювання якості освітньої діяльності, яке здійснено Державною службою якості освіти України в Одеській області у травні 2021 року.
Після доповіді керівника закладу освіти батьки та вчителі одноголосно підтримали звіт директора