Ось i першi млинцi, якi вийшли комом.

Вчителi схожi на радисток Кет в цiлодобовому режимi консультують дiтей та батькiв, а  потiм до 4.30 ранку перевiряють тести, твори, завдання,  готують  новi  презентацii та вiдеоуроки…

Батьки, якi чомусь вирiшили, що завдання мають виконати саме вони, а не дiти, ображено кидають: « Все. Більше не буду нiчого виконувати, нерви здають. У  мене їх двоє, я не можу виконати стільки завдань….»

Дiти, якi не знають куди подiтися вiд батьківського контролю, учительських нескінченних настанов та карантину. Тепер навіть  улюблений планшет (телефон чи  комп`ютер) уже не радує, бо  болять голова та очi вiд кiлькостi завдань, вiдеоресурciв, якi треба переглянути, опрацювати, вивчити …та надiслати учителю.

Дорогі друзі!  Давайте зупинимось та домовимось про наступне:

1. Дорогi дiти! Для вас дистанційне навчання — це справжній тест на самостійність, організованість та відповідальність. Отже, нагадуємо, що ми працюємо за розкладом уроків та дзвінків.  Якщо є зміни, то за спільною згодою вас та учителя. Усі уроки, консультацii отримуємо пiд час уроку (учителі  в цей час  на зв`язку чи то відеоурок по скайпу, вайберу,  та ін). Завдання виконуєте  згідно розкладу у ваших щоденниках та на сайті гімназії. Вся виконана робота  має бути надіслана учителям до 17.00 год. того ж дня, коли в розкладі урок; не накопичуйте завдань та перегляду  відеоуроків на майбутнє.
  2. Шановні вчителі! Зменшіть, будь ласка, об`єми завдань для опрацювання (ми наздоганяємо не цілий рік, а всього декiлька урокiв). Вам усе це перевіряти.  Не надсилайте нескінченну кількість відеоматеріалів для перегляду. Завдання в групи не надсилайте вночi, для цього є час на уроцi. Подбайте про дітей, які зараз поза доступом до мережі інтернет та не мають сучасних гаджетів. Передбачте, будь ласка, для таких дітей матеріали, які можна отримувати з підручників. Це стосується і тих дітей, які мають проблеми з зором та не можуть переглядати  відео.
  3. Шановнi Батьки! Просимо Вас не виконувати завдання за дітей. Ви школу вже закінчили. Уроки  — це  робота Вашої дитини та учителя, але в межах уроку, а не цілодобово. Від Вас прохання одне:  забезпечте присутність дитини на відеоуроках та консультаціях  згідно  розкладу  та контролюйте  їх, особливо старшокласників та випускників.
  4. І для всіх учасників освітньо-карантинного процесу: субота та неділя — вихідні. Відпочивайте та насолоджуйтель родиною, яка поряд. Карантин зробив одну хорошу справу – зібрав родину разом і дав можливість подумати над тим, що найголовніше в житті кожного з нас.

Бережіть себе та будьте здорові!