Меню

 

 

 

Особливим і чудовим дійством нашого міста була урочиста  хода випускників. Цього року карантин не дозволив її провести. 

Ми пропонуємо зробити це онлайн. 

Зустрічайте колону Чорноморської гімназії №1- Школи духовності, сприяння здоров`ю та  соціального партнерства, яка входить до  Національної мережі Шкіл сприяння здоров`ю, яка у 2020 році відзначає своє 25-ліття.

Очолює колону учитель з великої літери, справжній професіонал і чарівна жінка  – директор гімназії Лідія Федорівна Антонова, якій властиві перш за все безмежна любов до педагогічної праці, постійна увага до кожного гімназиста, яка змогла створивши умови для розвитку творчих  здібностей учнів у різних галузях науки, культури, мистецтва, стати другою  мамою для кожного гімназиста.

В колоні 41 випускник, серед яких 13 медалістів вищого ґатунку, які довели якість своїх знань відмінними результатами ЗНО.

З випускниками ідуть:

— учитель української мови  та літератури старший учитель вищої категорії, класний керівник 7 – А класу – Тетяна Дмитрівна  Михайлова,  талановита та  нестандартна особистість, не схожа на інших, яка з материнським теплом оберігала та пестила дитячі душі;

— учитель фізики вищої категорії, класний керівник 7 – Б класу, Наталя Анатоліївна Паніот, справжній професіонал своєї справи, добра та чуйна,  тому і горнуться до неї  діти.

А також учителі випускників, які протягом багатьох років учили їх бути справедливими, добрими, людяними.

Яскравими, харизматичним учнями  гімназії є золоті медалісти:

Даніїл Білогрудов — переможець Гімназійного Олімпу, випускник заочної Західної фізико-математичної школи неодноразовий призер олімпіад різного рівня з математики, інформатики, переможець  Всеукраїнської  інтернет-олімпіади з географії, який  посів  ІІ місце на очному турі; володар стипендії Одеської обласної ради;

Яна Буга – володарка стипендії Одеської обласної ради, переможець конкурсів ім. Тараса Шевченка;

Таня Цуркан – переможниця  конкурсів знавців ім. Петра Яцика;

Тамара Андрійчук – учасниця команди юних барабанщиць та переможниця міської олімпіади з англійської;

Богдан Радченко  – незмінний чудовий ведучий гімназійних свят, учасник конкурсу «Джура»;

Аріана Весніна  — учасниця команди юних барабанщиць та неодноразова переможниця міських та обласних олімпіад з хімії;

Ліза  Манів  —  учасниця команди юних барабанщиць та переможниця олімпіад з історії  та квесту з англійської мови;

Марія Шпір — володарка стипендії Одеської обласної ради, учасниця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, випускниця Західної фізико-математичної школи;

Дмитро Гончаренко – володар  стипендії Одеської обласної ради, учасник  міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів МАН, конференцій та олімпіад з біології, екології та фізики

Єлизавета Буреніна — учасниця команди юних барабанщиць, учасниця квесту з психології та англійської мови;

Іван Ніколаєв – переможець спортивних змагань міського та обласного рівнів;

Ангеліна Гладиш— учасниця команди юних барабанщиць, переможниця міських та обласних олімпіад з  правознавства;

Даша Кордонова – прекрасна ведуча гімназійних свят, переможниця олімпіад та конкурсів з історії, конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Справжньою гордістю серед випускників гімназії  є Володимир Пономарьов — володар стипендії губернатора та відзнаки президента України за неодноразові перемоги у Всеукраїнському конкурсі захисту винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та переможець республіканського етапі Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «INTEL ЕКО Україна 2020»та призер  XXIV Pеспубліканського конкурсу робіт дослідницького характеру в Білорусі.

Яскравою зіркою у сузір`ї випускників гімназії є Шевченко Андрій – який досяг висот в інтелектуальних  конкурсах та олімпіадах з хімії,  фізики та  астрономії.

Гімназія з любов`ю відпускає  скромну дівчину, з великим добрим серцем – Вероніку Мартинчук, готовою завжди, у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Гімназія  гордиться своїми випускниками, які виявилися кращими не тільки в предметах, а й у творчій діяльності.  Дар’я Кравченко,  Анастасія Алексєєва та  Дар`я Бей — відмінні барабанщиці, закохані у психологію;  чудовий музикант — Владислав Ткачук  та Латій Марк – відмінний актор та талановитий декламатор.

Ми вітаємо  чудових вокалісток:  Олену Велічук, Дар`ю Мусієнко та Марію Шмалько, чиї голоси наповнювали гімназійні заходи чарівними мелодіями.

Команду випускників 2020 року прикрашають покорителі спортивного Олімпу: Піщанський Арсеній, Світлана Куріпка, Анастасія Болквадзе, Софія Василенко, Олександр Криштопова та Георгій Авдєєв.

Окрема шана та гордість випускникам-учасникам міського етапу військово-патріотичної гри «Джура»: Вітруку Олександру;  Даніїлу Сідашу та  Даніїлу Ніконову та учаснику гімназійного парламенту, дублеру директора гімназії  — Андрію Ступаку, а також юній журналістці, сміливій та творчій, Насті Хачатурянц, чия допомога парламенту гімназії була неоціненною!

Гімназії не вистачатиме справжнього  гімназійного інтелектуала, знавця інформаційних технологій — Валерія Куліковського.

Стіни гімназії покидають розумні та творчі —   Катерина Рябоконь, Тетяна Мельничук,  Вікторія Набенюк, Володимир Біднюк та незмінна староста 7-Б — Софія Сазонова.

Серед випускників чимало художників, акторів, спортсменів та поетів, але відмінною рисою всіх гімназистів є скромність, чесність та людяність.

Ми впевнені, що в самостійне життя йдуть духовно багаті, інтелігентні молоді люди – випускники Чорноморської  гімназії №1, які в майбутньому зроблять усе, щоб наше місто та Україна стали кращими у світі.

А ми, адміністрація та  вчителі гімназії, висловлюємо слова вдячності та низький уклін тим батькам випускників, які завжди були поруч з нами у важкій праці навчання та виховання і з повагою, розумінням та батьківською мудрістю ставилися до педагогічної  праці.