С правжнє театралізоване дійство англійською мовою відбулось в Чорноморській гімназії №1. В рамках декади іноземних мов 03.03.2020р. гімназисти підготували вечір, присвячений письменникам-ювілярам Р.Стівенсону та братам Грімм. Ведучі Манів Ліза та Пономарьов Вова, Настя Хачатурянц, Мірошниченко Поліна та Алексеєва Анна підготували презентацію їх творчості англійською та німецькою мовами, а юні актори підготували міні-спектаклі «Попелюшка» та «Острів скарбів» англійською мовою. Дякуємо юним акторам: Вікторії Вареник, Поліні Батановій, Софії Тадевосян, Софії Ярошенко, Євгенії Саїнчук, Владу Гудовику, Матвію Виштикайлу, Кірі Дисі, Владиславу Євлану, Олександру Прасолову та Роману Бекреньову, за прекрасну гру! Підготували прекрасних дітей учитель англійської мови Тетяна Валентинівна Френкель, учитель німецької мови Валерія Володимирівна Соколова та класний керівник 3-А класу Пасічник Мирослава Олексіївна. Дякуємо Вам, колеги, за чудові емоції та грунтовні знання дітей!