Чорноморська гімназія №1 щиро вітає учасників міської інтелектуальної гри, присвяченої Міжнародному Дню рідної мови.

Склад команди:

1.Савченко Євгеній – президент гімназії,

1. Албул Олександра – віце-президент,

2. Григорчук Анастасія, учениця 7 (11) класу,

3. Бунін Дмитро, учень 7(11) класу,

4. Гросу Олексій, учень 7(11) класу та

6.Скоробогатов Єлісей, учень 5(9) класу.

Керівник команди – Левенець Анна Вячеславівна, педагог-організатор гімназії.

Щиро вдячні всім учасникам, віримо, що найвищі перемоги ще попереду! Ми вас любимо!

Чорноморська гімназія №1 щиро вітає переможців V міського методичного коворкінгу:

Мєшкову Олену Михайлівну, вчительку хімії, яка нагороджена дипломом І ступеня

та Михайлову Тетяну Дмитрівну, вчительку української мови та літератури, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня! Наші вітання родинам колег та побажання міцного здоров`я та успіхів у всіх починаннях! Віват, Гімназіє!

Чорноморська гімназія №1 вітає Ганну Ком`якову, ученицю 4 (8) класу, яка посіла друге місце у фестивалі іноземних мов «Музика без меж»! 🎶! Наші вітання Людмилі Сергіївні Бичковій, вчителю англійської мови , за підготовку учениці до конкурсу! Найкращі побажання родинам Ганни та Людмили Сергіївни! Віват, Гімназіє!

Гимназистке из Черноморска присвоена стипендия Президента Украины

CHERNOMORSK.NEWS
Гимназистке из Черноморска присвоена стипендия Президента Украины

Президент Украины Владимир Зеленский назначил стипендию победителям Х Международного языково-литературного конкурса ученической и студенческой молодежи имени Тараса Шевченко. В число стипендиаток вошла ученица 11 класса Черноморской гимназии № 1 Александра Албул.

Приказ о награждении  глава государства подписал 16 декабря 2020 года. Стипендия присуждается сроком на один календарный год.

Чорноморська гімназія №1 щиро вітає переможців V міського методичного  коворкінгу:

Мєшкову  Олену  Михайлівну, вчительку хімії, яка нагороджена дипломом  І ступеня

Pages: 1 2