Чорноморська гімназія №1 щиро вітає переможців та призерів Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «ЕКО-Україна -2020»:

Володимира Пономарьова, учня 7(11) класу — І місце,

Христину Радченко, ученицю 6(10) класу – ІІІ місце та

Дмитра Гончаренка, учня 7(11) класу – ІV місце!

Щиро вітаємо вчителя біології Чорноморської гімназії №1 Надію Стефанівну Возняк, яка підготувала учнів- переможців!

Адміністрація Чорноморської гімназії №1 висловлює щиру вдячність Марії Юріївні Русаковій, кандидату біологічних наук, доценту кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова та Вірі Стефанівні Браташ, в.о.директора , методисту Чорноморського ЦЕНТУМ за співпрацю та наукову підтримку у підготовці та написанні проектів юними науковцями. Низький уклін родинам гімназистів, які виростили творчих, цілеспрямованих та працьовитих дітей! ВІВАТ, ГІМНАЗІЄ!