Нарешті він підходить до кінця – рік заборон, карантинів, масок, дистанцій, хвороб та страхів… А ще – рік сподівань, що все нарешті завершиться і Святий Миколай , Снігуронька та Дід Мороз прийдуть в гості без масок… І діти, і ми, дорослі втомлено поглядаємо на календар з надією на краще. Хочеться змінити світ навколо, зробити його кращим, спокійнішим, щоб звичні рідні гімназійні стіни зігрівали, щоб в дитячих оченятах знову сяяли маленькі бісики і ні маски, ні дистанції не зупиняли дитячого сміху та казкового настрою. Листопад ледь завершився, а наші майбутні випускники – учні 7(11)-А та Б класів, під керівництвом практичного психолога Оксани Трифонівни Албул розгорнули справжню майстерню новорічного настрою! Першокласники з цікавістю розглядали усі процеси чаклування, і навіть ми, дорослі з нетерпінням очікували результату творіння. Вийшло і справді неперевершено! Казка, яка поряд, яка дарує надію, що свято незабаром і воно здійснює усі найпотаємніші мрії та побажання! Дякуємо за настрій, за новорічний одяг нашої гімназії, дорогі діти, шановні батьки та творчі колеги!

ТИЖДЕНЬ КОСИЧОК У ЧОРНОМОРСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №1

20 червня гімназисти були учасниками благодійного концерту «Допоможемо разом»  для збору коштів нашому випускнику Ядвінчину Ігорю, який бореться з важкою хворобою. Щиро вдячні всім, хто приєднався до акції та учасникам концерту:

1. Савченку Євгену, президенту гімназійного парламенту,
  2. Велічук Олені, учениці 7(11) класу,
  3. Кудряшову Валерію, учню 2(6) класу,
  4. Ком`яковій Анні, учениці 3(7) класу,
  5. Котляренко Маші, учениці 5(9) класу
  6. Іваненко Маші, учениці 2(6) класу!

Система виховної діяльності

Чорноморської гімназії № 1 в умовах сучасних освітніх змін.

Наскрізний процес виховання,

який формує цінності

Система виховної діяльності Чорноморської гімназії № 1 в умовах сучасних освітніх змін. Наскрізний процес виховання, який формує цінності