10 квітня Одеса відзначає одну із найславетніших дат нашої історії — 77-ту річницю визволення Одеси від фашистських загарбників.77 років тому, війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала армії Р. Малиновського та Чорноморського флоту під командуванням Ф. Октябрського звільнили Одесу від фашистів. Значну допомогу радянські війська отримували від партизанів, які мужньо боролися за свободу міста. Про славетні сторінки історії Південної Пальміри гімназисти говорили напередодні на онлайн годинах спілкування . Подвиг визволителів, самих визволителів і ціну, яку вони заплатили за наше щастя не можна забувати! Зі святом, Південна Пальміра!

Чорноморська гімназія №1 щиро вітає учасників міської інтелектуальної гри, присвяченої Міжнародному Дню рідної мови.

Склад команди:

1.Савченко Євгеній – президент гімназії,

2. Албул Олександра – віце-президент,

3. Григорчук Анастасія, учениця 7 (11) класу,

4. Бунін Дмитро, учень 7(11) класу,

5. Гросу Олексій, учень 7(11) класу та

6.Скоробогатов Єлісей, учень 5(9) класу.

Керівник команди – Левенець Анна Вячеславівна, педагог-організатор гімназії.

Щиро вдячні всім учасникам, віримо, що найвищі перемоги ще попереду! Ми вас любимо!

Нарешті він підходить до кінця – рік заборон, карантинів, масок, дистанцій, хвороб та страхів… А ще – рік сподівань, що все нарешті завершиться і Святий Миколай , Снігуронька та Дід Мороз прийдуть в гості без масок… І діти, і ми, дорослі втомлено поглядаємо на календар з надією на краще. Хочеться змінити світ навколо, зробити його кращим, спокійнішим, щоб звичні рідні гімназійні стіни зігрівали, щоб в дитячих оченятах знову сяяли маленькі бісики і ні маски, ні дистанції не зупиняли дитячого сміху та казкового настрою. Листопад ледь завершився, а наші майбутні випускники – учні 7(11)-А та Б класів, під керівництвом практичного психолога Оксани Трифонівни Албул розгорнули справжню майстерню новорічного настрою! Першокласники з цікавістю розглядали усі процеси чаклування, і навіть ми, дорослі з нетерпінням очікували результату творіння. Вийшло і справді неперевершено! Казка, яка поряд, яка дарує надію, що свято незабаром і воно здійснює усі найпотаємніші мрії та побажання! Дякуємо за настрій, за новорічний одяг нашої гімназії, дорогі діти, шановні батьки та творчі колеги!

ТИЖДЕНЬ КОСИЧОК У ЧОРНОМОРСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №1

20 червня гімназисти були учасниками благодійного концерту «Допоможемо разом»  для збору коштів нашому випускнику Ядвінчину Ігорю, який бореться з важкою хворобою. Щиро вдячні всім, хто приєднався до акції та учасникам концерту:

1. Савченку Євгену, президенту гімназійного парламенту,
  2. Велічук Олені, учениці 7(11) класу,
  3. Кудряшову Валерію, учню 2(6) класу,
  4. Ком`яковій Анні, учениці 3(7) класу,
  5. Котляренко Маші, учениці 5(9) класу
  6. Іваненко Маші, учениці 2(6) класу!

Система виховної діяльності

Чорноморської гімназії № 1 в умовах сучасних освітніх змін.

Наскрізний процес виховання,

який формує цінності

Система виховної діяльності Чорноморської гімназії № 1 в умовах сучасних освітніх змін. Наскрізний процес виховання, який формує цінності