Згідно Указу Президента України від 02.06.1996 р. № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.96р. № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», наказом Головного управління освіти й науки м. Києва від 03.06.2004р. № 189 «Про шкільну форму» та від 09.12.2004 р. № 346 «Про посилення контролю щодо забезпечення шкільною формою учнів загальноосвітніх закладів освіти»  учень повинен з’являтися до школи у формі, яка є обов’язковою.

Щоденний одяг (хлопці):

• для учнів 1-3 класів діловий костюм: піджак та брюки чорного кольору
  • для учнів 4-7 класів діловий костюм чорного кольору
  • Сорочка біла або однотонна світлого кольору

Зміни, допустимі взимку:

• Легкий светр під піджак.
  • Жилет.

Щоденний одяг (дівчата)

• Для учениць 1-3 класів діловий костюм (жакет чорного кольору та спідниця чорного кольору; жакет чорного кольору та брюки чорного кольору; жакет чорного кольору та сарафан чорного кольору).
  • Для учениць 4-7 класів діловий костюм чорного кольору (жакет та спідниця, жакет та брюки чорного кольору, жакет та сарафан чорного кольору).
  • Блуза біла або однотонна світлого кольору (не футболка чи майка).
  • Туфлі (без підборів або невисокі підбори).

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:

• Легкий светр (гольф) під жакет.
  • Жилет (під піджак).
Не дозволяється:
  • мати неохайне довге волосся;
  • мати довгі нігті або вкривати їх лаком яскравого кольору;
  • накладати яскравий макіяж на обличчя;
  • носити прикраси (крім пари невеликих сережок для дівчат);
  • вживання нецензурних слів;
  • палити;