Випуск-2021

Онлайн-репортаж про випускників 2020-2021 н.р.Чорноморської гімназії №1

 Зустрічайте колону Чорноморської гімназії №1- Школи духовності, сприяння здоров`ю та  соціального партнерства, яка входить до  Національної мережі Шкіл сприяння здоров`ю та за результатами рейтингу ЗНО -2020 шкіл України посіла 63 місце в Україні та І місце серед шкіл Одещини.

Очолює колону учитель з великої літери, справжній професіонал і чарівна жінка  – директор гімназії Лідія Федорівна Антонова, якій властиві перш за все безмежна любов до педагогічної праці, постійна увага до кожного гімназиста, яка змогла, створивши умови для розвитку творчих  здібностей учнів у різних галузях науки, культури, мистецтва, стати другою  мамою для кожного гімназиста.

В колоні 49 випускників, серед яких 11 медалістів вищого ґатунку, які довели якість своїх знань відмінними результатами ЗНО.

   З випускниками ідуть:

— учитель української мови  та літератури,  учитель-методист вищої категорії, класний керівник 7 – А класу – Лідія Танасіївна Верготі,  талановита та  нестандартна особистість, не схожа на інших, яка з материнським теплом оберігала та пестила дитячі душі;

— учитель математики вищої категорії, вчитель-методист, класний керівник 7 – Б класу, Катерина Олександрівна Смаль, справжній професіонал своєї справи, добра та чуйна,  тому і горнуться до неї  діти.

  А також учителі випускників, які протягом багатьох років учили їх бути справедливими, добрими, людяними.

  Яскравими, харизматичним учнями  гімназії є золоті медалісти:

Албул Олександра – дворазова лауреатка стипендії Президента України, неодноразова призерка олімпіади та конкурсів з української мови в місті, області та Україні.

Радченко Христина – лауреат стипендії Президента України, неодноразова призерка конкурсів з української мови, олімпіад з біології та хімії, малої академії наук з біології в місті, області, Україні та на міжнародному рівні.

Григорчук Анастасія –лауреатка стипендії губернатора Одеської області, неодноразова призерка олімпіад та конкурсів з української мови в місті, області та Україні.

Фатєєва Наталя – призерка олімпіад із математики і фізики.

Бондар Вікторія –призерка олімпіади з фізики в місті та області.

 Омельченко Катерина –неодноразова призерка олімпіади з математики.

 Радул Дар’я –  медалістка, призерка олімпіади та конкурсів з історії в місті, області.

Патратій Анастасія –  талановита художниця, неодноразова призерка олімпіади та конкурсів з математики.

Задіран Ганна – учасниця вокального ансамблю «Евтерпа».

Мартинова Єлизавета –  призерка олімпіади з географії.

Гімназії не вистачатиме справжнього  гімназійного інтелектуала, знавця інформаційних технологій Хмелевського Євгена, незмінного чудового ведучого гімназійних свят, учасника конкурсу «Джура».

Серед випускників гімназії 2020-2021 року чудові юнаки та дівчата:

Аліханіді Олеся – гарна учениця, скромна, добра, чесна, мріє підкорити простори української мови, майбутній філолог, вокалістка гімназійного ансамблю «Евтерпа» .

Альохіна Єлизавета – відмінниця, привітна, розсудлива, чесна, добра, чудово знає англійську мову.

Бунін Дмитро – гарний учень, активіст, без нього не проходив жоден захід у гімназії, добрий, чесний, має почуття гумору, любить музику, дублер директора гімназії у 2020-2021 н.р..

Гросу Олексій – активіст, незмінний староста, добрий, відвертий, відповідальний, благородний, прекрасний відео-оператор гімназійних фільмів, чудовий танцюрист та незмінний учасник гімназійної команди військово-патріотичної гри «Джура».

Дерик Марина – скромна, доброзичлива, щира, привітна,  товариська, а ще – сильна та прекрасна танцюристка та переможниця та учасниця гімназійної команди військово-патріотичної гри «Джура».

Димов Артем – гарний учень, спокійний, врівноважений, добрий, товариський.

Осадчук Олександр – високий,  стрункий, завзятий, дружить із технікою, скромний, чесний і порядний справжній помічник, актор відео-сюжетів про нашу гімназію.

Клименко Сергій – красивий, стрункий, неперевершено декламує вірші, чесний, добрий і справедливий, учасник гімназійної команди військово-патріотичної гри «Джура».

Куприч Віолета – спортсменка, неодноразово захищала честь гімназії, міста, області. Весела, енергійна, незалежна.

Нагорна Кристина – мила, скромна, привітна, ніжна, співчутлива, готова завжди прийти на допомогу. 

Онищук Олександра – відмінниця, наполеглива, старанна, пунктуальна, акуратна, розсудлива, зі стійкою життєвою позицією.

Савельєва Анастасія – неперевершено грає на фортепіано, чудово співає, учасниця гімназійних свят та конкурсів. Добра, чуйна, мила, дружелюбна.

Халілова Вікторія – неперевершена танцюристка, неодноразова призерка різних танцювальних конкурсів у місті, області, Україні. Знавець української мови, учасник та призер мовно-літературного конкурсу ім. Т Шевченка

Чернушенко Крістіна — вродлива, ніжна, з вишуканим смаком і чарівною усмішкою дівчина. Має тонке почуття прекрасного, тактовна, ввічлива.

Шаталова Олександра – відмінниця, красуня, струнка, розумна, кмітлива, наполеглива.

Швець Любов – артистична, вродлива, привітна, доброзичлива, тактовна,  виважена, загадкова красуня, завжди світиться добротою, учасниця гімназійного ансамблю «Евтерпа».

Шепель Кирило – веселий, енергійний, відповідальний, справжній хазяїн, товариський, чесний, добрий.

Шихальов Владислав – добродушний, скромний, спокійний, тихий, врівноважений. Охайний, завжди елегантно одягнений.

Гольбін Ілля — чуйний, відповідальний, тактовний, ввічливий, мужній, поборник здорового способу життя, майбутній чемпіон work-out; прекрасний актор та учасник театральної студії «Діти Мельпомени»

Грач Крістіна — великодушна, чутлива, скромна, витончена, творча особисть, гарно малює, чудово співає, учасниця гімназійного ансамблю «Евтерпа»..

Гюндогду Даніїл – добрий, надійний, відповідальний, майбутній лікар, має велике серце, готовийзавждиприйти на допомогу.

Жабановська Людмила – весела, енергійна, незалежна, завжди щаслива, її посмішка чарує світлом, хороша організаторка. 

Латиш Яна — вродлива, ніжна, з вишуканим смаком і чарівною усмішкою дівчина, розсудлива і принципова.

Левченко Марина — привітна, доброзичлива, відверта, щира, скромна.

Мельніков Кирило – відмінник,  енергійний, красивий юнак, любить гостре слово, здібний до навчання, 

Павлушенко Владислав —  хлопець веселий, безтурботливий, любитель пригод, дотепний, вихований, має багато друзів.

Письменна Софія – відмінниця,  красива дівчина, має чарівну усмішку, прихильниця здорового способу життя, принципова, наполеглива.

Піхур Дмитро – відмінник, серйозний, красивий хлопець, спортсмен, захоплюється програмуванням, неодноразовий ведучий гімназійних свят.

Попов Георгій — хлопець щирий, чесний, добрий, спокійний, врівноважений, дружить із технікою.

Романов Владислав — хлопець веселий, добрий, щирий, знавець комп’ютерної справи, любить жарти і дотепне слово.

Сергєєва Анна — вродлива, привітна, доброзичлива, завжди готова прийти на допомогу, з тонким почуттям прекрасного, тактовна, творча, вправно грає на скрипці.

Строгова Вероніка – струнка, симпатична дівчинка. Спокійна, совісна, доброзичлива, відверта і щира.

Хоменко Євгенія – ввічлива, привітна, старанна, доброзичлива, оптимістка,  комунікабельна, трохи сором’язлива.


Хрущ Максим – спортивний, веселий, завжди позитивний, мріє підкорити всі моря й океани світу, учасник гімназійної команди військово-патріотичної гри «Джура»..

Швець Данило – дотепний, спокійний, вихований хлопець, по дорослому хазяйновитий, врівноважений, відвертий.

Шуляк Макар – кмітливий, жвавий, безтурботний, веселий хлопець, любитель пригод і сучасної музики, впевнений у собі, непередбачуваний.

Якубеня Ксенія – спокійна, совісна, доброзичлива, чутлива, скромна, витончена, артистична, чудово співає, незмінна учасниця команди барабанщиць гімназії та всіх гімназійних свят.

 Гімназійний Олімп покидає президент гімназійного парламенту-  Савченко Євген – душа гімназії, організатор та чудовий ведучий свят гімназійного простору.

Ми впевнені, що в самостійне життя йдуть духовно багаті, інтелігентні молоді люди – випускники Чорноморської  гімназії №1, які в майбутньому зроблять усе, щоб наше місто та Україна стали кращими у світі. А ми, адміністрація та  вчителі гімназії, висловлюємо слова вдячності та низький уклін тим батькам випускників, які завжди були поруч у важкій праці навчання та виховання і з повагою, розумінням та батьківською мудрістю ставилися до педагогічної  праці.  

Оцих дітей, що  виросли раптово,

Благослови в дорогу , білий світе.

Не пошкодуй їм цвіту і любові,

Не дай серцям їх юним зачерствіти.

Аж 11 літ старішали щоднини

В тривогах за дітей своїх батьки,

А нині знову стали молодими

Немов  би і вони випускники

Життя – творіння доброго і злого,

Життя – це книга радісна й сумна.

Та перш за все життя – крута дорога,

Тож хай святиться нині їм вона.

Ми просим вас, наші дорослі діти,

Не розгубіть в дорозі доброти,

Своєї сили дайте цьому світу

Аби йому повік не відцвісти.

Не загортайте благ собі надміру,

І не спаліть одразу всі чуття,

Не лиш три цвіт – Любов, Надія, Віра

А й Міра —  є основою життя.

Зелено гриві коні під порогом

Стоять, блищать стремена золоті.

Отож пора! Прийшла пора в дорогу!

Щасливої вам, доброї путі!