Алгоритм дій при виявленні хворого під час освітнього процесу

Додаток 3

Алгоритм

дій при виявленні хворого під час освітнього процесу

  1. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,2°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) учню одягають медичну маску, проводять його в ізоляційну кімнату (ІІ поверх — медпункт) та повідомляють батьків або опікунів.
  2. Вчитель має сповістити медичного працівника (відповідальну особу) Чорноморської гімназії №1 для надання медичної допомоги на догоспітальному етапі.
  3. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,2°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) у працівника закладу, він/вона негайно відсторонюється від роботи. За можливості, він/вона само стійно повертається до дому та негайно звертається до сімейного лікаря.
  4. За тяжкого стану, на працівника одягається медична маска, він/вона відправляється в ізоляційну кімнату (медпункт), де чекає прибуття машини «Швидкої допомоги».
  5. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезинфекція висококонтактних поверхонь.
  6. У випадку підтвердження в учня або працівника гімназії COVID-19, проводиться визначення кола контактних осіб. Усі контактні особи відправляються на самоізоляцію під медичний нагляд сімейного лікаря на 14 днів з дня останнього контакту з особою, в якої підтверджений випадок COVID-19. Тільки після дозволу сімейного лікаря повертаються на навчання чи до роботи.